19. 7. 2024

Druhý turnaj nejvyšší kategorie ČP36 byl na programu v sobotu 15.6.2024 v brněnských Bohunicích. I přes letní počasí a teploty atakující třicítku, dorazila na turnaj téměř stovka účastníků. V první polovině turnaje se na špici dlouho držel Jakub Hasil, ale dvě prohry a remíza ho nakonec dostala až na 15.místo. V boji o domácí titul nejvíce zabojoval bohunický Martin Vrána, který bez jediné prohry celý turnaj vyhrál. Následován byl dvěmi Jakuby v červených dresech z Boskovic – Jakubem Ošlejškem a Jakub Davidem. Pohárovou radost Boskovic podtrhla v kategorii žen Verča Kovářová.

Zleva: Ošlejšek, Vrána, David

Tréninkové úsilí zúročil i Tomáš Lössel z Moravského Krumlova, který zvítězil v kategorii juniorů. Za celý turnaj pouze 2x prohrál.

V celkovém pořadí předběhl Tomáše nejlepší starší žák turnaje Jaroslav Čech hájící barvy Gunners Břeclav. Toho podpořil na bedně jeho týmový kolega Jakub Straka, který se stal nejlepším mladším žákem.

Zleva: Poštulková, Kovářová, Váchová

Stáří vpřed aktuálně holdují v Praze. Český pohár veteránů by se totiž mohl jednoduše přejmenovat na pražský. Nejlepším veteránem turnaje v Brně byl Miroslav Štětina, který v kategorii nejstarších zvítězil před svými týmovými kolegy – Tomášem Voříškem a Karlem Rackem.

Adéla Poštuloková (Sokol Střelice)

Kompletní výsledky turnaje k dispozici zde.

V pořadí českého poháru vystřídal půl sezóny vévodícího Pavla Nešpora boskovický Jakub David následovaný Martinem Vránou. Na třetí místo klesl v pořadí Pavel Nešpor. Kompletní pořadí všech kategorií českého poháru k mání zde.

V kalendáři akcí zavítáme 22.6.2024 do Dobré Vody u Č.B.

Prázdniny pak patří zahraničním turnajům. Ve Švédsku druhý rok za sebou v letním termínu patří Scanian Open a o týden později je pro české hráče o poznání blíže klání ve slovenské Ilavě. Kalendář akcí k dispozici zde: Kalendář akcí. Přihlášky na všechny turnaje můžete posílat na info@tablehockey.cz