9. 10. 2026

Hráči stolního hokeje

Foto BURNASHEVA Ekaterina

BURNASHEVA Ekaterina

1WTHA turnajů

Úspěchy hráče BURNASHEVA Ekaterina

Soutěž
Úspěchy / roky
Hráč zatím nemá žádné pohárové úspěchy.

Seznam turnajů hráče BURNASHEVA Ekaterina

Název turnajeDatum ZVRP GVGOBodyBody CP#
Žádné domácí turnaje pro tohoto hráče.
Turnaje Českého poháru - lídři
Hráč v tomto žebříčku zatím není.

Mezinárodní turnaje WTHA (International)

TournamentDate GWDL GFGAPtsCP#
Flag Russia Open, St. Petersburg 2025 17.05.2025 9261 1722 127838
Total WTHA 9261 1722 1278
Mezinárodní turnaje WTHA - pořadí hráče #192
#HráčZVRP GVGOCP
1 FRANĚK Michal 104651722 4032461815
2 VRÁNA Martin 8461815 3031811771
3 ŠKORPÍK Miroslav 7959911 3001261494
...
191 CHUGUNOVA Maria 9405 171879
191 MAJER Zdeněk 5212 182079
191 PARFENOVA Elizabeth 1010 2279
192 BURNASHEVA Ekaterina 9261 172278
192 SAND Majken 4301 8778
193 BRAVIY Alexey 5203 101577
193 KEREFOVA Zalina 8332 232977

Sezóny 1. ligy hráče BURNASHEVA Ekaterina (družstva)

RočníkSoupiskaTýmZVRPGVGOBody
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně 1. ligy.
Celkem 0000 00 0
1. liga družstev - lídři
Hráč v tomto žebříčku zatím není.

Sezóny 2. ligy hráče BURNASHEVA Ekaterina (družstva)

RočníkSoupiskaTýmZVRPGVGOBody
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně 2. ligy.
Celkem 0000 00 0
2. liga družstev - lídři
Hráč v tomto žebříčku zatím není.

Sezóny 2. ligy finále hráče BURNASHEVA Ekaterina (družstva)

RočníkSoupiskaTýmZVRPGVGOBody
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně 2. ligy finále.
Celkem 0000 00 0
2. liga finále - lídři
Hráč v tomto žebříčku zatím není.

Sezóny ČMP (družstva) hráče BURNASHEVA Ekaterina

RočníkSoupiskaTýmZVRPGVGOBody
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně ČMP.
Celkem 0000 00 0
ČMP družstev - lídři
Hráč v tomto žebříčku zatím není.

Sezóny WTHA (družstva) hráče BURNASHEVA Ekaterina

SeasonRosterTeamGWDLGFGAPts
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně WTHA (družstva).
Total WTHA (teams)0000000
WTHA Teams - leaders
This player is not ranked here yet.

Sezóny PMEZ – Pohár mistrů (družstva) hráče BURNASHEVA Ekaterina

SeasonRosterTeamGWDLGFGAPts
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně PMEZ (družstva).
Total PMEZ (teams)0000000
WCHC / Masters Cup Teams - leaders
This player is not ranked here yet.

World Championship – Teams seasons of player BURNASHEVA Ekaterina

SeasonRosterTeamGWDLGFGAPts
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně mistrovství světa (družstva).
Total World Championship (teams)0000000
World Championship – Teams - leaders
This player is not ranked here yet.

World Championship – Singles

YearVenueCat. GWDL GFGAPts#
No World Championship singles data for this player.

European Championship – Teams seasons of player BURNASHEVA Ekaterina

SeasonRosterTeamGWDLGFGAPts
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně mistrovství Evropy (družstva).
Total European Championship (teams)0000000
European Championship – Teams - leaders
This player is not ranked here yet.

European Championship – Singles

YearVenueCat. GWDL GFGAPts#
No European Championship singles data for this player.
ZPĚT NA SEZNAM HRÁČŮ ZPĚT DO SÍNĚ SLÁVY