9. 8. 2026

Hráči stolního hokeje

Foto SALAMA Sofia

SALAMA Sofia

SZŠ Optima MostJednotlivciSZŠ Optima Most
5ČP turnajů

Úspěchy hráče SALAMA Sofia

Soutěž
Úspěchy / roky
Hráč zatím nemá žádné pohárové úspěchy.

Seznam turnajů hráče SALAMA Sofia

Název turnajeDatum ZVRP GVGOBodyBody CP#
24 HODIN STOLNÍHO HOKEJE 2024 (MOST) 23.11.2024 2101 22 22864
24 HODIN STOLNÍHO HOKEJE 2023 13.10.2023 4013 419 1757
POHÁR CORROTECH 2 2022 - MOST 16.06.2022 4013 510 1232
24 HODIN STOLNÍHO HOKEJE 2021 - Most 12.11.2021 2110 10 33734
POHÁR CORROTECH 2021 - MOST 09.10.2021 4013 510 1232
Celkem 162410 1741 876
Turnaje Českého poháru - pořadí hráče #1033
#HráčZVRP GVGOBody CP
1 KYZLINK Dalibor 422026171381465 169571164453786
2 KUČERA Martin 28772030126721 10873633151008
3 ŠKORPÍK Miroslav 20351325181529 7691511440098
...
1032 FERUGOVÁ Hana 203215 145277
1032 HEJCMAN Jan 12606 312777
1032 JUHASZ Jaroslav 7205 222677
1032 KADLEC Lukáš 212217 199777
1032 MATYÁŠ Zdeněk 3410024 6711577
1032 NAMYSLO Václav 298417 6310777
1032 PROŠKOVSKÝ Petr 209011 798377
1032 VERNER Martin 2111010 765877
1032 VYMĚTALÍK Aleš 13805 494177
1032 ZIENERT Vojtěch 203215 3612277
1033 BARÁNEK Antonín 194114 307776
1033 DEDECIUS Jiří 191009 567676
1033 FALTA Vojtěch 187011 586276
1033 GOROL David 17737 777676
1033 KARÁSEK Vít 14608 505576
1033 KRESL Ladislav 13805 463276
1033 MAULE Petr 7106 113876
1033 NOVÁK Jan 15708 615476
1033 SALAMA Sofia 162410 174176
1033 ŠIKOVÁ Eliška 214314 376876
1033 VEJROSTA Marek 185013 418976
1033 ZIKMUND Ondřej 193016 219076
1034 BREZÁNI Filip 10127 174775
1034 BUREŠ Michal 12507 365575
1034 ESTERKA Michal 207013 427175
1034 CHALUPNÝ Jáchym 16727 335375
1034 JOSÍFEK Patrik 16718 413975
1034 KAŠPAR Jiří 284024 2713375
1034 KOMŮRKA Daniel 13436 334775
1034 LATKO Radoslaw 14428 223375
1034 PALAN Jiří 14509 295575
1034 PÁNOV Adam 10433 121575
1034 RÝDEL Tomáš 177010 515975
1034 SEIDEL Tomáš 8503 303175
1034 ŠUDRLA Daniel 13238 357175
1034 TOTH Patrik 14527 284375
1034 VAJDA Jan 199010 464275
1034 VESELÝ Marek 289217 498175
1034 WEBER Jan 11308 206075
1034 ZENGLER Jan 7205 152375
1034 ZYKA Daniel 13508 596175

Mezinárodní turnaje WTHA (International)

TournamentDate GWDL GFGAPtsCP#
No WTHA tournaments for this player.
Mezinárodní turnaje WTHA - lídři
Hráč v tomto žebříčku zatím není.

Sezóny 1. ligy hráče SALAMA Sofia (družstva)

RočníkSoupiskaTýmZVRPGVGOBody
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně 1. ligy.
Celkem 0000 00 0
1. liga družstev - lídři
Hráč v tomto žebříčku zatím není.

Sezóny 2. ligy hráče SALAMA Sofia (družstva)

RočníkSoupiskaTýmZVRPGVGOBody
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně 2. ligy.
Celkem 0000 00 0
2. liga družstev - lídři
Hráč v tomto žebříčku zatím není.

Sezóny 2. ligy finále hráče SALAMA Sofia (družstva)

RočníkSoupiskaTýmZVRPGVGOBody
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně 2. ligy finále.
Celkem 0000 00 0
2. liga finále - lídři
Hráč v tomto žebříčku zatím není.

Sezóny ČMP (družstva) hráče SALAMA Sofia

RočníkSoupiskaTýmZVRPGVGOBody
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně ČMP.
Celkem 0000 00 0
ČMP družstev - lídři
Hráč v tomto žebříčku zatím není.

Sezóny WTHA (družstva) hráče SALAMA Sofia

SeasonRosterTeamGWDLGFGAPts
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně WTHA (družstva).
Total WTHA (teams)0000000
WTHA Teams - leaders
This player is not ranked here yet.

Sezóny PMEZ – Pohár mistrů (družstva) hráče SALAMA Sofia

SeasonRosterTeamGWDLGFGAPts
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně PMEZ (družstva).
Total PMEZ (teams)0000000
WCHC / Masters Cup Teams - leaders
This player is not ranked here yet.

World Championship – Teams seasons of player SALAMA Sofia

SeasonRosterTeamGWDLGFGAPts
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně mistrovství světa (družstva).
Total World Championship (teams)0000000
World Championship – Teams - leaders
This player is not ranked here yet.

World Championship – Singles

YearVenueCat. GWDL GFGAPts#
No World Championship singles data for this player.

European Championship – Teams seasons of player SALAMA Sofia

SeasonRosterTeamGWDLGFGAPts
Hráč nebyl nalezen v žádné sezóně mistrovství Evropy (družstva).
Total European Championship (teams)0000000
European Championship – Teams - leaders
This player is not ranked here yet.

European Championship – Singles

YearVenueCat. GWDL GFGAPts#
No European Championship singles data for this player.
ZPĚT NA SEZNAM HRÁČŮ ZPĚT DO SÍNĚ SLÁVY