26. 5. 2024

Kalendář akcí

June 2024

Datum Událost Pořadatel Čas Místo Kolo
15.06. ČP 36 BRNO 10:00 Brno-Bohunice - Orlovna 1

ČP 36 BRNO

Hraničky 5, Brno

Seznam přihlášených hráčů

# Logo Jméno
1 FRANĚK Michal
2 VRÁNA Martin
3 CHYTIL Jakub

August 2024

Datum Událost Pořadatel Čas Místo Kolo
17.08. Scanian Open 2024 10:00 Lund - Sweden 1

Scanian Open 2024

Lund - Sweden

Žádní hráči nebyli nalezeni.

September 2024

Datum Událost Pořadatel Čas Místo Kolo
07.09. ČMP - JENÍKOV 10:00 ZŠ Větrný Jeníkov 1

ČMP - JENÍKOV

Větrný Jeníkov 171, Větrný Jeníkov

Seznam přihlášených týmů

# Logo Jméno
1 BHC MOST
08.09. ČMP - FINÁLE 10:00 ZŠ Větrný Jeníkov 2

ČMP - FINÁLE

Větrný Jeníkov 171, Větrný Jeníkov

Žádné týmy nebyly nalezeny.

08.09. ČP 12 JENÍKOV 10:00 ZŠ Větrný Jeníkov 1

ČP 12 JENÍKOV

Větrný Jeníkov 171, Větrný Jeníkov

Žádní hráči nebyli nalezeni.

21.09. WTHA - SPAIN 10:00 Durango - Spain 1

WTHA - SPAIN

Durango - Spain

Žádní hráči nebyli nalezeni.

22.09. EMC 2024 (PMEZ) 10:00 Durango - Spain 1

EMC 2024 (PMEZ)

Durango - Spain

Seznam přihlášených týmů

# Logo Jméno
1 Doudeen Team
28.09. ČP 36 PRAHA 10:00 Praha 1

ČP 36 PRAHA

Veronské Nám. 391, Praha

Žádní hráči nebyli nalezeni.

October 2024

Datum Událost Pořadatel Čas Místo Kolo
12.10. ČP 12 MEZIBOŘÍ 10:00 ZŠ Meziboří 1

ČP 12 MEZIBOŘÍ

J.A.Komenského 340, Meziboří

Žádní hráči nebyli nalezeni.

19.10. 1.liga družstev 10:00 Brno-Bohunice - Orlovna 4

1.liga družstev

Hraničky 5, Brno

Rozpis zápasů

Zápas Logo 1 Tým 1 Logo 2 Tým 2
Zápas 1 Šprti Mutěnice Doudeen Team
Zápas 2 Doudeen Team Dragons Modřice
Zápas 3 Dragons Modřice Šprti Mutěnice
19.10. 1.liga družstev 10:00 Praha 4

1.liga družstev

Pod Stárkou 33, Praha

Rozpis zápasů

Zápas Logo 1 Tým 1 Logo 2 Tým 2
Zápas 1 Gunners Břeclav StarColor Most
Zápas 2 StarColor Most Prague NHL
Zápas 3 Prague NHL Gunners Břeclav
20.10. 2.liga družstev 10:00 Kadolec 4

2.liga družstev

Kadolec 61, Křížanov

Rozpis zápasů

Zápas Logo 1 Tým 1 Logo 2 Tým 2
Zápas 1 Corrotech Most Dragons Modřice "B"
Zápas 2 SHL Brno THE Orel Bohunice
Zápas 3 Gunners Břeclav"B" Sokol Střelice
Zápas 4 SHK Kadolec THE Orel Bohunice
Zápas 5 Corrotech Most Sokol Střelice
Zápas 6 Dragons Modřice “B” Gunners Břeclav “B”
Zápas 7 SHL Brno Sokol Střelice
Zápas 8 Gunners Břeclav “B” SHK Kadolec
Zápas 9 THE Orel Bohunice Corrotech Most
Zápas 10 Sokol Střelice SHL Brno
Zápas 11 Corrotech Most Gunners Břeclav “B”
Zápas 12 SHK Kadolec Dragons Modřice "B"
Zápas 13 Corrotech Most SHK Kadolec
Zápas 14 Dragons Modřice “B” SHL Brno
Zápas 15 Sokol Střelice THE Orel Bohunice

November 2024

Datum Událost Pořadatel Čas Místo Kolo
09.11. 1.liga družstev 10:00 Boskovice -Školička 5

1.liga družstev

U Lázní 1734, Boskovice

Rozpis zápasů

Zápas Logo 1 Tým 1 Logo 2 Tým 2
Zápas 1 Šprti Mutěnice Gunners Břeclav
Zápas 2 Dragons Modřice Prague NHL
Zápas 3 IQ Boskovice Dobrá Voda u Č.B.
Zápas 4 StarColor Most Doudeen Team
10.11. 2.liga družstev 10:00 Most - SVČ 5

2.liga družstev

Albrechtická 414/1, Most

Rozpis zápasů

Zápas Logo 1 Tým 1 Logo 2 Tým 2
Zápas 1 Gunners Břeclav “B” Corrotech Most
Zápas 2 THE Orel Bohunice SHL Brno
Zápas 3 SHK Kadolec Sokol Střelice
Zápas 4 SHL Brno Gunners Břeclav “B”
Zápas 5 Corrotech Most THE Orel Bohunice
Zápas 6 Dragons Modřice “B” SHK Kadolec
Zápas 7 Dragons Modřice “B” Corrotech Most
Zápas 8 THE Orel Bohunice Gunners Břeclav “B”
Zápas 9 Sokol Střelice SHL Brno
Zápas 10 SHL Brno SHK Kadolec
Zápas 11 Corrotech Most Sokol Střelice
Zápas 12 Dragons Modřice “B” Corrotech Most
16.11. 2.liga družstev - FIN 10:00 U vítěze 6

2.liga družstev - FIN

U vítěze

Žádné zápasy nebyly nalezeny.

30.11. MČR - Brno 10:00 Brno-Bohunice - Orlovna 1

MČR - Brno

Hraničky 5, Brno